Nesnažme sa hľadať, ako sa to nedá, ale konečne ako sa to dá

Autor: Vladimír Homola | 27.9.2017 o 11:52 | (upravené 27.9.2017 o 12:33) Karma článku: 1,04 | Prečítané:  452x

Mojou prioritou sú deti, mládež a šport. V tejto oblasti sme spojili sily s legendami svetové športu, na ktorých by malo byť mesto, ale aj štát hrdé. Ale spojili sme aj sily s ľuďmi ktorí v živote dokázali neuveriteľné veci.

Spojili sme sily s legendami svetové športu Mišom, Katrom, Mirom, Slavom a ďalšími, na ktorých by malo byť mesto, ale aj štát hrdé. Ale spojili sme aj sily s ľuďmi ktorí v živote dokázali neuveriteľné, priam fantastické veci a hlavne to, že keď niečo chcú tak to aj dosiahnu a čo je úžasné, dodnes pomáhajú iným ľuďom ako Vladka a Robo.  Prečo som sa rozhodol kandidovať na kandidátke politickej strany?    A hlavne prečo nie na niektorej, ktorá  je tzv. „Štandardnou“ Myslím, že môj dôvod je jasný, a Váš názor ponechám na Vás. Projekt z roku  2014 – 2015 : CENTRUM NAŠICH MALÝCH OLYMPIJSKÝCH NÁDEJÍ.

Slovensko, Ukrajina, Slovinsko oblasť športu, kultúry a vzdelania.                                                            Boli oslovení :primátor Martina Mgr. art. Andrej Hrnčiar, primátor Vrútok  Ing. Miroslav Mazúr, predseda VÚC Žilina  Ing. Juraj Blanár, Europoslanci : Pál Csáky, Monika Flašíková Beňová, Eduard Kukan, Vladimír Maňka, Miroslav Mikolášik, József Nagy, Monika Smolková, Richard Sulík, Branislav Škripek, Ivan Štefanec, Anna Záborská, Boris Zala, Jana Žitňanská, Minister školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky - Juraj Draxler, Podpredseda vlády Slovenskej republiky pre investície - Ing. Ľubomír Vážny    Predseda vlády Slovenskej republiky - JUDr. Robert Fico, Kancelária prezidenta Slovenskej republiky čelní predstavitelia EU ako  - Jean-Claude Juncker, Tibor Navracsics a mnoho iných organizácii a inštitúcii.

                                                                                                                                                                         VÝSLEDOK? Jediný kto sa ozval a povedal, že „ zaujímavá myšlienka “ bola euro poslankyňa  p. Monika Smolková . Prezidentská kancelária zaujala skutočne zaujímavý postoj „  projekt ho zaujal,  a v prípade, že sa nám ho podarí rozbehnúť, tak sa pán prezident k našej žiadosti vráti. NAOPAK : Reagoval prezident Slovinského olympijského výboru a Zakarpatská krajská rada. Veľký záujem však prejavilo aj Ministerstvo športu Ruskej federácie . ZÁVER - v zahraničí majú veľký záujem o niečo takéto pre deti no u nás bohužiaľ nie.

Názor si musí vytvoriť každý sám.                                                                                                                               

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Cynická obluda

Premenlivá hnusoba

Igor Matovič tvrdí, že do roztrhania tela bojuje s hnusobou a všetko podriaďuje snahe poraziť ju.

Premiér obchádza ministerstvo, Gröhling by mohol Matovičov plán blokovať

Do Vianoc by mali otvoriť aj školu, kam chodia Matovičove dcéry.

Minúta po minúte: Vláda bude mimoriadne rokovať o školách

PCR testy na Slovensku odhalili už viac ako 111-tisíc nakazených.


Už ste čítali?