Športové podujatie pre všetkých – a jeho sponzorstvo.

Autor: Vladimír Homola | 10.3.2015 o 10:11 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  131x

Vďaka nášmu podujatiu vzniklo mnoho úprimných a nezištných nových dokonca medzinárodných priateľstiev a verím, že aj po tomto ročníku budeme môcť napísať že sa podujatie vydarilo.

Občianske združenie LADIES GYM&ZDRAVIE z Martina v roku 2014 zorganizovalo nultý ročník súťaže v bikini fitness. Cieľom nultého ročníka bolo umožnenie účasti v súťaži všetkým dievčatám, ktoré by si to chceli vyskúšať. Výsledok bol nad očakávania. Hneď nultý ročník sa stal medzinárodným.

9. mája 2015 sa opäť v hoteli Turiec uskutoční   1. ročník medzinárodnej, otvorenej, pohárovej, nemajstrovskej súťaže LADIES GYM CUP 2015, ktorý je určený všetkým dievčatám a ženám v kategórii bikini fitness do 170 cm a nad 170 cm,  mužom v kategórii MEN´S PHYSIQUE , ale aj miminám v kategórii bikini mamina do 35 rokov a bikini mamina nad 35 rokov, a taktiež Vám dnes predstavíme víťazov premeny roka 2014-2015, ktorá sa konala pod záštitou Mišky SETHALEROVEJ a Laciho JKANKOWICHA.

Našim cieľom je opäť dať priestor všetkým a  je určená všetkým dievčatám, ženám, mužom, a premiérovo maminám, teda každému kto sa venuje zdravému životnému štýlu. Jedná sa o otvorenú súťaž , ktorej sa môžu zúčastniť všetci a odkiaľkoľvek,  opäť sme dali priestor pre súťaženie všetkým, kto má záujem.

Tak ako vlani sme oslovili obrovské množstvo subjektov  či už Slovenských, nadnárodných a pod. s prosbou o pomoc pri organizovaní podujatia, resp. s prosbou o venovanie čo aj maličkostí ako ceny pre víťazky a víťazov.

Poučení z roku 2014 sme neočakávali žiadnu zmenu, teda že by nám nejaký „nadnárodný koncern“, ktorý má na Slovensku rôzne úľavy, daňové prázdniny a pod. niečo poskytol. Veď prečo by mal niečo podporovať na Slovensku, keď celý čistý zisk si môže vyviesť?

Napriek tomu sme okrem už stálych sponzorov našli aj pár nových ktorým chceme veľmi pekne poďakovať za ich nezištnú pomoc.

Ale čo je pre nás najhlavnejšie? Vďaka nášmu podujatiu vzniklo mnoho úprimných a nezištných nových dokonca medzinárodných priateľstiev a verím, že aj po tomto ročníku budeme môcť napísať že sa podujatie vydarilo.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Úškrn, za ktorý expremiér Fico draho zaplatí

Ako by písal český spisovateľ Bohumil Hrabal o slovenskej politike: Niektoré škvrny sa nedajú odstrániť bez porušenia podstaty látky.

KOMENTÁRE

Na Súmračnej započali projekt - Hrádza proti ulici

Plán je jasný: čo najrýchlejšie zložiť vládu a tváriť sa, že je všetko v poriadku.


Už ste čítali?