REGIONY na SLOVENSKU, tvrdá realita!

Autor: Vladimír Homola | 29.2.2012 o 0:58 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  160x

Za posledných asi 12 dní som prešiel takmer všetky regióny Slovenska : od Žitného ostrova cez Spiš, Gemer, Horehronie , Turiec, Považie......

 

Že je realita až taká krutá som si nepredstavoval ani v tom najhoršom sne. Keď sme spoločne s priateľmi prechádzali tieto regióny, musím sa priznať, že v niektorých regiónoch som neveril vlastným očiam. Internet - čo to je? „prepáčte" ale my nemáme na jedlo nie na počítač a internet. Dokonca sme sa stretli s ľuďmi, ktorí celý život poctivo pracovali, platili dane a ...., jedného dňa ich „zamestnávateľ" vyhlásil konkurz a samozrejme ako je na Slovensku už „národným" športom akosi týmto ľuďom pozabudol vyplatiť mzdu za cca. ½ roka a výsledok? Neuveriteľný - používajú toalety obchodného centra..., nakoľko nie ich vinou ich samozrejme odpojili od vody, plynu, elektriny....., aj v takýchto katastrofálnych podmienkach žijú niektorí občania Slovenska.

Systém umožňuje v súčasnej dobe „tiež - podnikateľom" robiť vlastne takmer čokoľvek, že nevyplatia mzdy - nevadí, neodvedú odvody - nevadí, veď oni vlastne nič nemajú......, nové autá, luxusné bývanie a pod. to ne je predsa ich, ale ich neplnoletých detí, bratrancov, manželiek a pod.

Riešenie : opäť jednoduché - okamžite zmeniť celý systém, tak aby v takýchto prípadoch bolo možné zhabať majetok „tiež - podnikateľom" ich rodinným príslušníkom, a upraviť systém tak, aby takýmto „tiež - podnikateľom" už nikdy nebolo umožnené podnikať.

Aj preto PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ musí platiť pre každého bez rozdielu.

Vladimír Homola

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Chaos, vojna, blahobyt? Čo by sa dialo, ak by komunistom puč nevyšiel

Pred sedemdesiatimi rokmi sa v Československu diali prelomové udalosti, ktoré formovali verejný život viac ako 40 rokov.

KOMENTÁRE

Danko si znova koleduje

Netreba pochybovať, že Dankova partia lezie na nervy všetkým zúčastneným.


Už ste čítali?