REGIONY na SLOVENSKU, tvrdá realita!

Autor: Vladimír Homola | 29.2.2012 o 0:58 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  127x

Za posledných asi 12 dní som prešiel takmer všetky regióny Slovenska : od Žitného ostrova cez Spiš, Gemer, Horehronie , Turiec, Považie......

 

Že je realita až taká krutá som si nepredstavoval ani v tom najhoršom sne. Keď sme spoločne s priateľmi prechádzali tieto regióny, musím sa priznať, že v niektorých regiónoch som neveril vlastným očiam. Internet - čo to je? „prepáčte" ale my nemáme na jedlo nie na počítač a internet. Dokonca sme sa stretli s ľuďmi, ktorí celý život poctivo pracovali, platili dane a ...., jedného dňa ich „zamestnávateľ" vyhlásil konkurz a samozrejme ako je na Slovensku už „národným" športom akosi týmto ľuďom pozabudol vyplatiť mzdu za cca. ½ roka a výsledok? Neuveriteľný - používajú toalety obchodného centra..., nakoľko nie ich vinou ich samozrejme odpojili od vody, plynu, elektriny....., aj v takýchto katastrofálnych podmienkach žijú niektorí občania Slovenska.

Systém umožňuje v súčasnej dobe „tiež - podnikateľom" robiť vlastne takmer čokoľvek, že nevyplatia mzdy - nevadí, neodvedú odvody - nevadí, veď oni vlastne nič nemajú......, nové autá, luxusné bývanie a pod. to ne je predsa ich, ale ich neplnoletých detí, bratrancov, manželiek a pod.

Riešenie : opäť jednoduché - okamžite zmeniť celý systém, tak aby v takýchto prípadoch bolo možné zhabať majetok „tiež - podnikateľom" ich rodinným príslušníkom, a upraviť systém tak, aby takýmto „tiež - podnikateľom" už nikdy nebolo umožnené podnikať.

Aj preto PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ musí platiť pre každého bez rozdielu.

Vladimír Homola

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Deti boháčov majú vlastnú sieť, stojí za ňou Slovák

Byť bohatým je nuda, keď vás nikto nevidí, tvrdí nová aplikácia určená pre deti bohatých.

TV

Chcete cvičiť? Takto si zostavíte ten správny tréningový plán

Tréner Radovan Gergeľ radí, ako začať cvičiť.


Už ste čítali?